Ataşehir Web Tasarım, Web tabanlı hizmetler veren kurumsal bir firmadır. Bu firma web tasarım, web yazılım, SEO hizmetleri, mobil uygulama geliştirme ve dijital pazarlama alanlarında hizmet veriyor.

 İnternet sitesinin hizmete sunulmadan önceki halini, yani genel taslağının oluşturulmasını ve görsellerin düzenlenmesi aşamasını ifade eder. Tecrübeli tasarım personelimizle bu alanda özenle çalışıyoruz.

 Tasarımın kodlarla işlevsel hale gelmesini sağlayarak web sayfasının yayınlanması için gerekli olan altyapıyı hazırlıyoruz. Günümüzde interaktif ortamlarda, ekstra yazılımlar kullanılarak farklı işlemler yapabilmek mümkün.

 Kurumsal firmalar için önem kazanan reklam ve tanıtım faaliyetleri geleneksel medya kadar dijital medya ortamında da etkisini gösterdi. Seo hizmetleri dijital ortamdaki bilinirliği arttırmak adına önemli bir faaliyet.

Akıllı telefon, tablet bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla bu ürünlerdeki uygulamalara yapılan rağbet arttı. Dolayısıyla firmamız da müşterilere özel mobil uygulama geliştirerek hizmet sağlıyor.

Dijital Pazarlama faaliyetleri geleneksel pazarlama faaliyetlerini gölgede bırakmıştır. Bizler de dijital alanda hizmet veren Ataşehir web tasarım olarak tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Bunun neticesinde, firmamız e-ticaret hizmetlerini sosyal medya kanalları üzerinden etkili bir biçimde gerçekleştiriyor.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın