Biz Kimiz?

TS Yazılım; güncel teknolojileri takip ederek bu teknolojilerin sunduğu olanakları her sektör ve her ölçekteki firmalara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktadır.

TS Yazılım; hızla gelişen teknolojiyi takip ederek firmaların ihtiyaçları doğrultusunda güncel teknolojilerle çözümler sunan bir yazılım firmasıdır. Merkezi İstanbul'da bulunan firmamız tüm dünyadaki firmalar için yazılım çözümleri üretmektedir. Müşteri memnuniyetini esas olarak benimseyen firmamız aynı zamanda çevresel ve toplumsal konularda da duyarlıdır.

5 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren tecrübeli ekibimiz ile sizlere profesyonel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, analiz ediyor ve gerekli görülmesi halinda çözümlerimize dahil ediyoruz.Ekip olarak ihtiyaçlarınızı analiz edip sizler için en uygun çözümü uyguluyoruz.

Hizmet sunduğumuz müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile her geçen gün hizmet kalitemizi daha da artırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bu başarıdaki en büyük etken ise alanlarından deneyimli büyük ve orta ölçekli birçok projede görev almış ve görevlerini başarı ile tamamlamış, tecrübe sahibi, kendilerini geliştirmiş ve geliştirmeye odaklanmış, teknoloji ve trendleri yakından takip eden genç, güler yüzlü ve dinamik bir ekibe sahip olmamızdır.DMCA.com Protection Status