Son günlerde iyice gelişen teknoloji, elbette Türkiye’yi de etkilemiştir. Herkesin istediği bilgiye istediği zamanda ulaşması, esnaflarımız ve tüccarlarımız arasındaki rekabeti kızıştırmıştır. Tanınmak isteyen birçok esnaf, internet siteleri aracılığıyla dünyaya açılmayı beklemekte, fakat kötü dizayn edilmiş bir web sitesi yüzünden işleri sarpa sarmakta, daha da gerilemektedir. Bir o kadar da para döküp, tabiri caizse parasıyla rezil olmaktadır.  

 Peki, nedir bu web tasarım? Web tasarım, internet sitesinin görünen yüzünün, estetik bir şekilde, gereğine uygun olarak düzenlenmesidir. Renk uyumu, başlıkların boyutu gibi ince ayrıntılarla beraber; anlaşılabilirdik, aradığını kolay bulma gibi müşterilerinizi tatmin edecek özellikleri de barındırmalıdır. Elbette bu site size ait olduğundan, istediğiniz fotoğrafı; videoyu ya da veriyi paylaşma hakkına sahipsiniz. Eğer çiğ köfte yapan bir esnafsanız, bunun reklam filmini çekip sitenize koyabilirsiniz.

Bunlar bir tarafa, size ulaşmak isteyen insanlara size ulaşmaları için kısa yolları verebilirsiniz.( telefon, faks, adres gibi). Ama unutmayın, düzgün tasarlanmamış bir internet sitesinde, insanlar size ulaşmak isteseler de bunu yapamayacaklar. Elbette seçim sizin ama profesyonel bir yardım için Çekmeköy Web Tasarım‘ a başvurmalısınız.

Çekmeköy Web Tasarım, size bu aradığınız tasarımı ve zarifliği sunuyor. Kolay içeriği, anlaşıla bilirliği ile size bu konuda yardımcı olmaya hazır. Tek tık ile siz de internet âleminde yer alabilirsiniz

Call Now ButtonHemen Teklif Alın