Yazılım Geliştirme

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birçok işlem daha da kolay ve hızlı hale geldi. Firmalarda bu avantajlardan fazlasıyla faydalanmaya başladı ve bu süreçleri yönetmek için özel yazılım geliştirme ihtiyaçları ortaya çıktı.

Son zamanlarda gelişen teknoloji elbette Türkiye üzerinde de etkisini göstermiştir. Ülkemiz yeniliklere açık bir ülke olduğu için hızla yeniliklere adapte olup gelişmeye devam etmektedir.  Teknolojinin gelişimiyle birlikte adına internet dediğimiz devasal bir pazar ortaya çıkmıştır. İnternet ortamında tanınmak, daha büyük kitlelere hitap etmek, satış veya hizmetlerini daha ileriye taşımak isteyen şirketler, esnaflar ve bu alanda hizmet gösteren herkesimden insanlar işlerini internet ortamına taşımaktadır. Sürekli değişen pazarlama teknikleri işletmelerin daha da modüler olmasını gerektiriyor.

Ürün, satıcı ve müşteri iletişimi online onlarak internet ortamında 7 gün 24 saat devam ediyor. TS Yazılım da bu konuda müşterilerine sürekli destek ve hizmet sağlıyor. E-ticaret yazılımı, Kurumsal web sitesi yazılımı, şirket içi yazılımlar, mobil yazılımlar, size özel CRM yazılımı gibi yazılım geştirme hizmetimizle sizlere teknolojik çözümler sunuyoruz. Web tabanlı yazılım hizmetleri aracılığıyla artık sizde tüm işlerinizi daha kolay, daha hızlı ve her an her yerden ulaşıp sürdürebilirsiniz.

Size özel yazılım çözümleri üretiyoruz

Web tabanlı sizlerin istekleri doğrultusunda özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman kadrosuyla işletmelerin ihtiyaçlarını analiz ediyor ve sizler için uygun bulduğumuz çözümü sizlere sunuyoruz. Sizin onayınızın ardından süreçlerin nasıl gelişeceği, neler yapacağımız ve sizlerden neler beklediğimiz gibi konuları detaylandırıyoruz. Bu detaylandırma sonrasında gerekli yazılımı geliştirme süreçleriniz tamamlayıp sizlere sunuyoruz.

Destek ve Bakım

Sizlere sunmuş olduğumuz yazılım bakım ve ilerleyen süreçte geliştirme gerektiriyorsa sizinle bakım anlaşmamızı yapıyoruz. Bakım anlaşmamız çerçevesinde oluşabilecek sorunlar için 7/24 destek sağlıyoruz. Tabiki yazılımı tamamlamış olmamız geliştirmemizin bittiği anlamına gelmiyor. Siz yazılımı kullanırken oluşabilecek eksiklikler ve güncellemeler için de sizlere çözümler sunuyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.
DMCA.com Protection Status