Hizmetler

TS Yazılım kurumsal web yazılım, özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerine profesyonel destek ve çözümler sunmaktadır.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım, internet ortamında sizi temsil eden web siteleridir. Kurumsal Web Tasarım ise kurumsal firmaların internetteki yüzünün profesyonel olarak hazırlanmasıdır. İstanbul Web Tasarım sektörünün önde geldiği iller arasında yerini almıştır.

Devamı

Yazılım Geliştirme

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birçok işlem daha da kolay ve hızlı hale geldi. Firmalarda bu avantajlardan fazlasıyla faydalanmaya başladı ve bu süreçleri yönetmek için özel yazılım geliştirme ihtiyaçları ortaya çıktı.

Devamı

Yazılım Geliştirme
E-Ticaret

E-Ticaret

Ticari faaliyetlerinizi internet ortamına taşımanız ve ürünlerinizi daha geniş pazarlara ulaştırmanız için sizlere kaliteli e-ticaret çözümleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel E-Ticaret yazılımı geliştiriyor ve desteğini sağlıyoruz.

Devamı

Web Yazılım

İstekleriniz doğrultusunda dizayn edilmiş, son teknolojilerle geliştirilmiş, kolay yönetilebilir ve veri yönetiminizi kolaylaştıran Web yazılım çözümleri sunuyoruz.

Devamı

Web Yazılım
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

iOS ve Android gibi cihazlarda kullandığımız programların tümüne mobil uygulama adı verilir. Mobil uygulama geliştirmekte kendi içerisinde İOS uygulama geliştirme, Android uygulama geliştirme ve diğer işletim sistemleri için uygulama geliştirme olarak ayrılmaktadır.

Devamı

Google Adwords

Google Adwords Reklam Yönetimi; Google’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bir reklam dünyasıdır. Google Adwords ile ürün veya hizmetinizi ilgili kişilere kolayca ulaştırabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kurumsal İstanbul Adwords Firması

Devamı

Google Adwords
Seo

Seo

Seo; yani google, bing, yandex vb. arama motorlarının sizin sitenizi daha iyi anlaması için yapılan çalışmalardır.

Devamı

DMCA.com Protection Status