Web Tasarım Firması

TS Yazılım yılları aşan tecrübesiyle Web Tasarım Firması olarak siz değerli müşterilerine web tasarım hizmeti vermektedir. Kullanıcı dostu, dinamik ve yaratıcı tasarım anlayışımızla firmanızın faaliyetlerini ve kurumsal kimliğinin gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

TS Yazılım; firmalara, kamu kuruluşlarına ve şahıslara web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, e-ticaret ve yazılım geliştirme alanlarında çözümler sunar. Sürekli değişen ve gelişen iş dünyasında da müşterilerinin rakiplerinden daha önde olmaları için sürekli olarak güncel teknolojileri takip ederek çalışmalar yapar.

Neler Yaparız?

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım, internet ortamında sizi temsil eden web siteleridir. Kurumsal Web Tasarım ise kurumsal firmaların internetteki yüzünün profesyonel olarak hazırlanmasıdır. İstanbul Web Tasarım sektörünün önde geldiği iller arasında yerini almıştır.

Devamı

Yazılım Geliştirme

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birçok işlem daha da kolay ve hızlı hale geldi. Firmalarda bu avantajlardan fazlasıyla faydalanmaya başladı ve bu süreçleri yönetmek için özel yazılım geliştirme ihtiyaçları ortaya çıktı.

Devamı

Yazılım Geliştirme
E-Ticaret

E-Ticaret

Ticari faaliyetlerinizi internet ortamına taşımanız ve ürünlerinizi daha geniş pazarlara ulaştırmanız için sizlere kaliteli e-ticaret çözümleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel E-Ticaret yazılımı geliştiriyor ve desteğini sağlıyoruz.

Devamı

Web Yazılım

İstekleriniz doğrultusunda dizayn edilmiş, son teknolojilerle geliştirilmiş, kolay yönetilebilir ve veri yönetiminizi kolaylaştıran Web yazılım çözümleri sunuyoruz.

Devamı

Web Yazılım

Nasıl Çalışırız?

TanışmaMüşterimizin almak istediği hizmet ve bu hizmetin detaylarını öğrenmek için müşterimizi ziyaret ederiz.
TeklifMüşterimizin almak istediği hizmet için ekibimizle neler yapacağımızı, işin ne kadar sürede tamamlanacağını ve işin değerlendirmesini yapıp müşterimize teklifimizi sunarız.
Tasarımİstenilen bilgiler doğrultusunda tasarımsal çalışmalarımızı yapar onayını alırız.
Sunum ve OnayProje üzerinde işlemlerimiz bitince müşterimize tamamlamış olduğumuz projenin sunumunu yapar tekrar onayına sunarız.
Panel EğitimMüşteri projeyi onayladıktan sonra müşterimize proje yönetim panelinin yapısı ve işleyişi ile ilgili gerekli eğitimi veririz.
Test ve YayınSon halini almış olan proje için ekibimiz son bir test süreci gerçekleştirir ve süreci tamamlar. Testinin tamamlanması sonrasında ise projeyi yayınlanacağı server üzerine gönderip projeyine yayına alırız.
DestekProjenin yayına alındığı süreden itibaren 3 ay içinde oluşabilecek sorunlar için firmamız ücretsiz destek sağlamaktadır.
DMCA.com Protection Status